poniedziałek, 21 marca 2011

Wczasy w Hiszpanii Costa del Maresme

Planujesz wyjazd i wczasy w Hiszpanii. Nie wiesz gdzie konkretnie się udać. Costa del Sol czy Costa Brava wydają Ci się zbyt oklepane? Skorzystaj z uroków Costa del Maresme, wypoczywaj do woli i zwiedzaj Barcelonę.
Zapierające dech w piersiach widoki, wspaniałe, szerokie, piaszczyste plaże, niesamowicie przyjaźnie nastawieni ludzie, to wszystko czeka na planujących wczasy w Hiszpanii.
Wszystkim, którzy zamierzają spędzić wczasy w Hiszpanii, z pewnością można polecić Wybrzeże Morskie czyli Costa del Maresme. Plaże w pobliżu Barcelony, to okazja do spędzenia błogich wakacji nad morzem, jak również do poszukania relaksu w aktywnym wypoczynku, a jeżeli i tego będzie mało, to pobyt w Hiszpanii urozmaici z pewnością dwu lub trzydniowe zwiedzanie wspaniałej stolicy Katalonii czyli Barcelony.
Urwiste i strome klify na Costa del Maresme to raj dla paralotniarzy którzy właśnie tutaj znajdują idealne warunki do uprawiania swego ulubionego sportu. Dla kontrastu, zaciszne i urokliwe zatoki gwarantują spokojny wypoczynek na plaży i opalanie z gwarancją stuprocentowego słońca niemal przez całe dnie w sezonie wakacyjnym.
Dla rodzin z małymi dziećmi oczywiście szerokie piaszczyste plaże z bezpiecznym łagodnym zejściem do morza. Ciepła woda Morza Śródziemnego to niekończące się kąpiele i zabawy w wodzie nie tylko dla najmłodszych.
Costa del Maresme to jedno z najmodniejszych ostatnio miejsc w Hiszpanii do spędzenia letniego urlopu. Swietne położenie sprawia, że oprócz Barcelony można zorganizować sobie turystyczno-krajoznawcze wycieczki do pobliskich miejscowości takich jak chociażby Calella czy Pineda de Mar.
Ta pierwsza słynie z pięknego i zbytkowego centrum miasteczka przesyconego kafejkami, barami i restauracjami w których kwitnie przede wszystkim życie wieczorno-nocne. Wygodne połączenie z Barceloną w postaci kolejki wąskotorowej zachęca do odwiedzenia największego monumentalnego miasta regionu.
Pineda de Mar to również rozrywkowa miejscowość. Dodatkowo można tutaj pojeździć konno, pograć w golfa oraz do bólu wypoczywać na wspaniałych plażach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz