poniedziałek, 21 marca 2011

Różnorodność Portugalii - idealne miejsce na wakacje.

Różnorodność jest istotnym elementem oferty turystycznej Portugalii i tej różnorodności każdy z odwiedzających ten piękny kraj może doświadczyć.Wczasy w Portugali od skalistych gór po skąpane w słońcu plaże. Znajdziesz na tym kawałku półwyspu iberyjskiego wszystko to, czego dusza zapragnie.

Spędź słoneczne wakacyjne dni na wczasach w Portugalii, na zwiedzaniu wybrzeża lizbońskiego i Lizbony - biorąc udział w atrakcjach tego miasta na morzem, lub też idąc wydeptaną ścieżką poszukaj i odkryj małe wioski z Douro, albo rozłóż się na słonecznych plażach Algavre - czy też poszukaj intymnych miejsc wśród skalistych zatoczek, by w zacisznych grotach wsłuchać się w oddech oceanu. Odkryj Maderę, rajską wyspę pełną kwiatów - idealne miejsce na spędzenie wakacji w Portugalii, dostrzeż potęgę sił natury w dramatycznej scenerii Floating Garden.

Niezliczone miejsca do uprawiania sportów wodnych, pięknie położone pola golfowe, doskonale przygotowane miejsca kempingowe, liczna baza hotelowa, wspaniała kuchnia z owocami morza. Atuty można by mnożyć i to bez większej przesady.
Miejscem, którego nie można pominąć podczas wczasów w Portugalii jest jej stolica - Lizbona, magiczne miejsce do relaksujących malowniczych spacerów, placyków i starodawnych tramwajów. Warto odwiedzić stolicę wina portugalskiego, jaką jest Porto. Obydwa miasta mają wiele do zaoferowania turystom w wakacje w Portugalii.

Wakacje w Portugalii można planować na wszystkie miesiące roku, ponieważ sprzyja temu panujący klimat śródziemnomorski i niezliczone atrakcje oferowane przez cały rok.

Można spędzać wakacje w Portugalii indywidualnie z własnym cateringem lub z touroperatorem i zawsze się dobrze wypoczywa, o czym świadczą dobre opinie na forach internetowych i pochlebne recenzje w mediach.
Autor: Andrzej Zalewski
Bułgaria Wczasy - wakacje w Bułgarii
Chorwacja Wczasy - wakacje w Chorwacji 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz